Yhteystiedot

Olemme täällä sinua ja yritystäsi varten. Ota meihin yhteyttä!

Kjell Skoglund

toimitusjohtaja

+358 (0) 40 560 3922
kjell.skoglund@finsve.com

Tuula Westling

toimitusjohtajan assistentti

+46 76 393 0738
tuula.westling@finsve.com

Markku Sirviö

markkinaneuvoja

+46 76 393 1298
markku.sirvio@finsve.com

Anne Masalin

seniori markkinaneuvoja

+46 70 844 2893
anne.masalin@finsve.com

Åsa Hagberg-Andersson

Markkinaneuvoja

+46 761 729 930
asa.hagbergandersson@finsve.com

Martin von Pfaler

tiedottaja

+46 70 577 5661
martin.von.pfaler@finsve.com

Riitta Myllyniemi

Toimistoapulainen

+46 8 442 88 60
riitta.myllyniemi@finsve.com

Susan Yadeta

Harjoittelija

+46 8 442 88 60
susan.yadeta@finsve.com

Posti- ja käyntiosoite

FINSVE
Suomalais-ruotsalainen kauppakamari

c/o Finlands ambassad
Box 24285,
SE-104 51 Stockholm
Käyntiosoite: Gärdesgatan 11, Stockholm

Puhelinnumero
Ruotsi: +46 8 442 88 60
Faksi: +46 8 442 88 61

Ota yhteyttä

Lähetä meille viesti lomakkeella